Дали знаете дека Вашата четка за заби е идеална подлога за развој на милиони бактерии кои можат..
210 денари
Silverex детските четки за заби имаат меки влакна кои темелно и нежно ги чистат забите и при тоа не ..
210 денари
СОВРШЕН СПОЈ НА МИРИС И ПЕНА!Убава и чиста кожа со помош на комбинација од природни состојки и чисто..
440 денари
Проблеми со кожата?Решение со среброто...Крема за лице за проблематична, осетлива и кожа со недостат..
950 денари
Среброто ја чисти и ја штити кожатаЕдинствен - Silverex спреј делува како антисептик и како антибиот..
3,160 денари
Туширајте се здраво!Туширање со природен антибиотик без хлор и бактерии!Негувајте ја кожата и косата..
6,800 денари
Употреба на производите
Заштита на забното месо

Заштита на забното месо

Silverex 15/09/2019 0
Стручњаците тврдат дека усната празнина и забното месо се едно од најделикатните подрачја, и се важен фактор во одржувањето на комплетното човеково зд...
Прочитај повеќе
Оштетена коса и перут

Оштетена коса и перут

Silverex 15/09/2018 0
Како и кај кожата, состојбата во која се наоѓа вашата коса, најдобро ќе покаже каков ви е внатрешниот склад и на кој здравствен степен се наоѓате. Пон...
Прочитај повеќе
Чувствителна детска кожа

Чувствителна детска кожа

Silverex 15/09/2018 0
Грижата за најмладите, е наша најважна должност и треба да ја претвориме во задоволство. Да почнеме со нивната ослетлива кожа која заслужува најдобра ...
Прочитај повеќе
Кожата на лицето

Кожата на лицето

Silverex 15/09/2018 0
Црвенило, перутење, иритации, чешање... Ова се чести состојби на вашето лице?Добра вест е дека оваа состојба може да се ублажи или наполно да се избег...
Прочитај повеќе
Габични инфекции на кожата

Габични инфекции на кожата

Silverex 15/09/2018 0
Кожните габички, се чест проблем. Тие не предизвикуваат поголеми проблеми, но потребно е да бидат квалитетно третирани за да се спречи понатамошно шир...
Прочитај повеќе
Акни и бубулици

Акни и бубулици

Silverex 15/09/2018 0
Акните и бубулиците се мошне непријатни проблеми кои често не спречуваат да заблескаме со својата убавина. Челото, образите, брадата, грбот, градите, ...
Прочитај повеќе
Loading...