Производи

Прикажи:
Сортирај по:

Silverex сапун

СОВРШЕН СПОЈ НА МИРИС И ПЕНА!Убава и чиста кожа со помош на комбинација од природни состојки и чисто..

440 денари

Silverex детскa четкa за заби

Silverex детските четки за заби имаат меки влакна кои темелно и нежно ги чистат забите и при тоа не ..

210 денари

Silverex четка за заби

Дали знаете дека Вашата четка за заби е идеална подлога за развој на милиони бактерии кои можат..

210 денари

Silverex спреј

Среброто ја чисти и ја штити кожатаЕдинствен - Silverex спреј делува како антисептик и како антибиот..

3,160 денари

Silverex туш

Туширајте се здраво!Туширање со природен антибиотик без хлор и бактерии!Негувајте ја кожата и косата..

6,800 денари

Silverex крема

Проблеми со кожата?Решение со среброто...Крема за лице за проблематична, осетлива и кожа со недостат..

950 денари